Gustav Landand til 59 kr. og Lurpak smør til 14 kr. blandt ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Farum og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Kvickly, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Gustav Landand til kun 59 kr.

Coop365 tilbyder en dybfrossen Gustav Landand på 2400 g til en skarp pris på kun 59 kr. Tilbuddet er gyldigt fra torsdag den 30. oktober til onsdag den 5. november.

Kvickly: Lurpak smør eller smørbar til 14 kr.

Hos Kvickly kan du få Lurpak smør eller smørbar til kun 14 kr. pr. pakke. Husk, der er en begrænsning på 6 pakker pr. kunde. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. oktober til torsdag den 6. november.

Netto: Velsmag Dansk julemedister eller hakket grisekød til 10 kr.

Netto har et godt tilbud på Velsmag Dansk julemedister eller hakket grisekød (14-18% fedt) til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 1. november til fredag den 7. november.

Rema 1000: Karolines Køkken Risalamande til 12 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Karolines Køkken Risalamande på 450 g til kun 12 kr. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 2. november til lørdag den 8. november.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.