Billig Matilde kakao til 3,65 kr. og Bell's havregryn til 7,95 kr. - Tjek ugens lokale tilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Farum og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Kvickly, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Matilde kakaomælk til kun 3,65 kr.

Coop365 tilbyder Matilde kakaomælk i 250 ml kartoner til en pris af kun 3,65 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra torsdag den 30. april til onsdag den 6. maj.

Kvickly: Det Gode fra Schulstad til 10 kr.

Hos Kvickly kan du få Det Gode fra Schulstad i flere varianter til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet er gældende fra fredag den 1. maj til torsdag den 7. maj.

Netto: Bell's grovvalsede havregryn til 7,95 kr.

Netto har et godt tilbud på Bell's grovvalsede havregryn, hvor du kan købe 1000 g for kun 7,95 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 2. maj til fredag den 8. maj.

Rema 1000: Hakket kød til 25 kr.

Rema 1000 tilbyder hakket dansk oksekød med 35% grønt eller hakket grise- og kalvekød til en pris af 25 kr. for 400-500 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 3. maj til lørdag den 9. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.