7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Farum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Farum er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, villaen på Skovbakken 62 og villaen på Dybedalsvej 23.
Villaen på Skovbakken 62 tilbyder et stort areal på 310 m² fordelt på 7 rum, hvilket skaber en rummelig boligoplevelse. Beliggende på en grund på 1303 m²,er prisen sat til 14.995.000 DKK.
Den anden villa på Dybedalsvej 23 har et boligareal på 179 m² og indeholder 5 rum. Ejendommen ligger på en lidt mindre grund af 800 m² og er udbudt til en pris på 7.495.000 DKK.
Begge boliger repræsenterer attraktive muligheder i Farum og tilbyder sine unikke fordele.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.